Apie mus

UAB „Poolservice.LT“ – atestuota fontanų rangos įmonė įsteigta 1997 m. Mūsų specializacija: lauko ir vidaus fontanai, baseinai, dekoratyviniai tvenkiniai bei kriokliai, kaskados, plaukiojantys fontanai. Fontanai įrenginėjami net tik ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Turime didelę patirtį fontanų projektavimo ir rangos srityse, siūlome moderniausius dizaino ir techninius sprendimus, užtikriname aukštos kokybės fontanų įrangą ir didelį priedų pasirinkimą. Mūsų įmonėje dirba specialistai, turintys didžiulę darbo patirtį fontanų montavimo ir gedimų šalinimo srityje.

Siekdami patenkinti net ir reikliausių klientų poreikius bei užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę, nuolat atnaujiname savo žinias, stengiamės naudoti moderniausią įrangą, siekiame tapti modernia ir nuolat tobulėjančia fontanų rangos ir serviso lydere Baltijos šalyse. Turime ryškią ir aiškią specializaciją. Esame įmonė, kuri puikiai išmano šios srities klientų poreikius ir teikia nepriekaištingas paslaugas.

Mūsų įmonė finansiškai atsako už padarytą žalą, susijusią su fontanų įrangos avarijomis bei gedimais. Įmonė yra apsidraudusi bendrosios (paslaugos ir produkto) civilinės atsakomybės draudimu 290.000 € sumai kompanijoje „If P&C Insurance AS“.