Kaip įsirengti fontaną

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai

Mūsų įmonė netik montuoja, projektuoja ir atlieka fontanų rangos darbus, bet ir parduoda fontanų įranga: purkštukus, povandeninį apšvietimą ir k.t.. Tačiau mūsų patirtis parodė, kad norint sukurti gražų ir tinkamai veikianti fontaną nepakanka vien tik turėti visų detalių, būtinas netik tikslus fontano projektas, bet ir specifinės žinios ir patirtis fontanų montavimo srityje. Atlikę fontano montavimo darbus mes prisiimame visą atsakomybę už savo produktą, po objekto pridavimo, mes suteiksime Jums visą naudojimo instrukciją ir apmokysime fontaną prižiūrintį personalą, o įrangai suteiksime garantiją.

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai

Atvykę pas mus būsite supažindinti su fontanų rūšimis ir įranga, tai padės apsispręsti kokio tiksliai fontano jums reikia, pagal jūsų pageidavimą mūsų dizaineriai sukurs keletą fontano dizaino projektų, siekdami pilnai įgyvendinti jūsų fontano viziją, patyrę inžinieriai paruoš įrangos ir technologiniu sprendimų projektą.

Patvirtinus dizaino ir technologinius projektus, mes paruošime visa dokumentaciją, būtiną norint užtikrinti sėkmingą ir kokybišką jūsų projekto įgyvendinimą, taip pat parinksime ir sukomplektuosime visą fontano įrangą.

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai

Kai tik bus įgyvendinti minėti paruošiamieji darbai, prasidės fontano montavimas. Patyrusių profesionalų komanda, kuria sudaro projektų vadovai, elektronikos inžinieriai, programuotojai, santechnikai, ir elektrikai kokybiškai atliks fontano įrangos montavimo darbus.

Visas darbų ciklas nuo projektavimo iki fontano paleidimo užima 3-5 mėnesius, tai priklauso nuo fontano sudėtingumo. Montavimo darbai gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku, tačiau

veiksmingiausia fontano projektavimo darbus atlikinėti žiemą, o ankstyvą pavasarį pradėti montavimą, kad iki vasaros jūsų projektas būtų pilnai įgyvendintas ir šiltuoju metu laiku puoštu jūsų aplinką.

Pasirašius priėmimo perdavimo dokumentus, mes paruošime fontano naudojimo instrukciją ir apmokysime fontaną prižiūrintį personalą.

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai

Fontanai tapo neatskiriama mūsų gyvenimo aplinkos puošmena, ir gerovės simboliu, jie kaip vizitinė kortelė didiesiems pasaulio miestams ir traukos centras jų gyventojams. Kartais fontanų projektai reikalauja didelių investicijų, tačiau veržliai trykštančio vandens grožis atperka visas išlaidas, o jums tereikia džiaugtis fontano teikiama puošmena.

Susisiekite su mūsų įmonės specialistai, ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus.