Muzikiniai fontanai
AquaBliss Technology - Dinaminis
fontanas su RGB LED apšvietimu

AquaBliss Technology - Dinaminis fontanas su RGB LED apšvietimu
  TheSmart LED Technology – Muzikinis
fontanas su RGB LED apšvietimu

TheSmart LED Technology – Muzikinis fontanas su RGB LED apšvietimu
  Water Show fountains – Muzikinių,
šokančių fontanų šou

Water Show fountains – Muzikinių, šokančių fontanų šou

Muzikiniai ,,šokantys fontanai“ – tai šiuolaikiniai meno kūriniai kurie atsirado naudojant pažangias technologijas apjungiančias vandens, šviesos ir muzikos efektus. Tai fontanų spektakliai, kurių metu vandens srovės, jų aukščiai ir apšvietimo spalvos keičiasi pagal muziką, sukurdamos nepaprastą ir įspūdingą reginį. Muzikinių fontanų programinė įranga suteikia beribes galimybes, nes fontanai gali būti programuojami pagal bet kokio stiliaus ar žanro muziką.

Muzikiniai fontanai kaip šventės dalis vis dažniau naudojami įvairių renginių metų: miesto šventėse, festivaliuose, vakarėliuose. Jie keičia miestų bei prekybos centrų įvaizdį, puošia koncertus ir įvairius renginius.

Dėl savo grožio ir nepaprastos vandens plastikos, muzikiniai fontanai susilaukia didelio turistų ir gyventojų dėmesio, vis dažniau muzikinių fontanų šou tampa neatsiejam šventės dalimi. Dinaminė vandens plastika yra labai gerai matomas ir unikalus reginys, šių fontanų pagrindinis akcentas yra vandens efektai, todėl kuriant muzikinį fontaną nereikia papildomų architektūrinių kūrinių. Juos galima montuoti ant specialių plaukiojančių konstrukcijų ir pritaikyti bet kokiam vandens telkiniui nuo jūros iki maudymosi baseino.

Technologinės naujovės leidžia atlikti sudėtingiausias užduotis tiek lauko, tiek ir vidaus sąlygomis, todėl atrandama vis daugiau galimybių interjerui ir kraštovaizdžiui papuošti.

Kadangi muzikinis fontanas yra tam tikra prasme technologijos ir meno kūrinys, todėl jie kuriami ir projektuojami kiekvienam objektui atskirai, ir individualiai.