Norint užtikrinti vandens skaidrumą reikia naudoti vandens priežiūros priemones.

Vanduo turi būti švarus ir skaidrus, todėl priežiūrai naudojami chemikalai: algicidas, chloras, ph minus, ph plius, flokuliantas ir kita chemija fontanams.

 

Plačiau...

 
   
Dekoratyvinių lauko ir vidaus fontanų įranga, fontanų purkštukai Fontanų purkštukai tai pats svarbiausias elementas fontanuose, jie suteikia pačias įvairiausias ir gražiausias vandens formas. Fontanų purkštukai pagaminti iš nerūdijančio plieno, vario, žalvario. Yra vairios jų modifikacijos patenkins net išrankiausio kliento poreikius. Didelis modelių pasirinkimas.
 

Plačiau...

 
   
Lauko ir vidaus fontanų įranga, vandens lygio davikliai, vėjo davikliai, foto elementai

Elektronika fontanam: vandens lygio davikliai, automatinio vandens papildymo/ išleidimo valdymo blokai, vėjo kontrolės sistemos, foto elementai, fontano srovių valdymo blokai ir k.t.

Visi elementai pagaminti, kad užtikrintų nenutrūkstamą fontanų veikimą.

 

 

 
   
Povandeninai fontanų šiestuvai, lempos, prožektoriai, žibintai

Fontanų apšvietimas tai bene vienas svarbiausių fontanų elementų, kuris suteikia nepaprastą grožį ir eleganciją fontano srovėms.

Męs siūlome unikalius ir novatoriškus įvairius nerūdijančio plieno povandeninius žibintus.

 

 

 
   
Lauko ir vidaus fontanų komutacinės dėžutės, laidų sandarikliai, jungtys laidam, hermetiškos komutacinės dėžutės, vamzdyno ir purkštukų pajungimai, šarnyrinės movos Povandeninės jungtys tai: jungtys laidam, hermetiškos komutacinės dėžutės, vamzdyno ir purkštukų pajungimai. Pagamintos taip, kad palengvintu jūsų darbą įrengiant fontaną ir užtikrintu sandarumą bei neišsiskirtu iš kitų fontano detalių. Visos detalės pagamintos iš atsparaus korozijai nerūdijančio plieno.
 

 

 
   
Fontanų įranga, projaktavimas, įrengimas, trapai, priešfiltriai, persipylimai

Trapai ir priešfiltriai – apsaugo fontanų siurblius ir kanalizacijas nuo užsikimšimo nuolaužomis ir kitokiomis šiukšlėmis.

Persipylimai – palaiko fontane pastovų vandens lygį, apsaugo nuo vandens pertekliaus ir avarinės situacijos.

 

 

 
   
Automatinės chemikalų dozavimo stotelės, fontanų, fontanams, baseinų chemija, chemikalai, fontanai
Pažangių technologijų naudojimas leidžia sumažinti fontanų priežiūros eksploatacines išlaidas, nuolat palaiko tinkama vandens kokybę fontanuose. Tai efektyvi profilaktika prieš dumblius, įvairias bakterijas ir parazitus.