Paslaugos

Lauko ir vidaus, privačių bei viešųjų fontanų ranga bei įrengimas – įrenginėjame lauko ir vidaus fontanus, dekoratyvinius krioklius, kaskadas. Fontanas - tai sudėtingas hidrotechninis įrenginys, kurį sudaro filtracijos sistema, purkštukų sistema, apšvietimas ir t.t. Norint užtikrinti visų šių sistemų tarpusavyje tinkamą ir suderinta darbą, reikalingos kvalifikuotos žinios ir didelė patirtis fontanų rangos srityje. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į kliento poreikius ir vietos ypatumus, pasiūlys pačius optimaliausius fontano rangos metodus, atliks fontano statybos darbų techninę priežiūrą.

Fontanų rekonstrukcijos – atliekame netinkamai veikiančio ar visiškai neveikiančio fontano rekonstrukcijos projekto parengimą ir rekonstrukcijos darbus, fontano statybos techninę priežiūrą. Nuolatos bendraujame su statybos įmonėmis, todėl mūsų klientams nereikia rūpintis statybos darbų organizavimu. Rekonstruotų fontanų įrangai taikome garantijas ir užtikriname tinkamą fontano veikimą.

Fontanų projektavimo darbai – norint užtikrinti tinkamą ir nepertraukiamą fontano veikimą, būtinas fontano techninis projektas. Kvalifikuotas inžinierius pasiūlys pačius optimaliausius konstrukcinius ir inžinerinius sprendimus, kurie užtikrintų tinkamą visų fontano sistemų veikimą. Nuolatos bendradarbiaujame su architektais ir konstruktoriais, todėl galime pasiūlyti tradicinio ar išskirtinio dizaino fontanų projektus.

Fontanų priežiūra – mūsų darbuotojas atlieka visus veiksmus, būtinus užtikrinti tinkamą fontano inžinerinės įrangos funkcionavimą, efektyvų energetinių resursų naudojimą ir gerą fontano vandens kokybę.

Konsultavimas fontano projektavimo, rekonstravimo ir statybų metu – konsultuojame tiek jau pastatytų, tiek projektuojamų fontanų savininkus. Fontano projektavimo ir statybos metu priimti sprendimai turi reikšmingos įtakos būsimoms išlaidoms – tinkamai įrengtas fontanas leidžia mažinti eksploatavimo kaštus.

Fontanų įrangos remonto paslaugos – kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai greitai ir kokybiškai nustatys fontanų įrangos gedimo priežastis ir jas pašalins. Remontuojame vandens siurblius, filtrus, povandeninius šviestuvus, pažeistą hidroizoliaciją ir kitus fontanų ir jų įrangos defektus.

Prekyba fontanų įranga bei priedais – prekiaujame tik gerai žinomų ir klientų pasitikėjimą pelniusių tarptautinių kompanijų fontanų įranga ir priedais. Visai įrangai taikome ilgalaikes garantijas ir pilną serviso aptarnavimą.

Prekyba vandens priežiūros chemikalais – prekiaujame baseinų, fontanų ir tvenkinių vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis medžiagomis.

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanai Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanai Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanai