Lauko ir vidaus fontanų kompozicijos, projektavimas, įrengimas, įranga, dekoratyviniai fontanai Tai pilnai sukomplektuoti fontanai, kuriuos sudaro jau iš anksto suderinta tarpusavyje fontanų įranga: purkštukai, apšvietimas, siurbliai, vandens lygio kontrolės. Šiuos fontanų įrangos komplektus galima modifikuoti pagal kiekvieno kliento poreikį. Labai didelis fontanų modelių pasirinkimas užtikrins kiekvieno
kliento poreikius.

Plačiau...

 
Plaukiojantys fontanai, projektavimas, priežiūra, įrengimas, įranga, plaukiojančių fontanų Plaukiojantys fontanai naudojami ežeruose, tvenkiniuose, baseinuose. Gražiai trykštantis vanduo ir geras apšvietimas puikiai papuoš jūsų kraštovaizdį, suteiks jam prabangos, padidins deguonies kieki vandenyje. Plaukiojančių fontanų komplektai pilnai paruošti naudoti.

Plačiau...

 
Dekoratyviniai kriokliai, upeliai, kaskados įrengimas, projektavimas, priežiūra, įranga, upelių, krioklių, kaskadų Dekoratyviniai kriokliai, upeliai, kaskados tai - natūralaus grožio fontanai, kuriuose puikiai suderinta gamta ir menas. Dekoratyviniai kriokliai suteikia aplinkai daug natūralios gyvybės, energingai krentantis iš viršaus vanduo sukelia daug purslų ir nesustabdomos vandens energijos pojūčius.

Plačiau...

 
   
Muzikinis fontanas, fontanų šou, grojantys fontanai, dainuojantys fontanai įrengimas, projektavimas, priežiūra, įranga Muzikiniai fontanai tai patys gražiausi ir įspūdingiausi fontanai pasaulyje, kurių šou stebina gyventojus ir miestu svečius. Tai tarpusavyje suderinu vandens srovių, apšvietimo ir elektronikos kompleksai. Sugrupuotų įrenginių pagalba galima išgauti įvairaus aukščio ir skirtingu geometrinių formų vandens sroves.
Plačiau...