Prieš dumblius

Baseinų chemija skirta dublių  augimo prevencijai, naikinimui, metaboliniams procesams ardyti. Šios serijos produktai (algicidas) ne tik neleidžia dumbliams daugintis, bet ir stabdo bakterijų augimą, pašalina iš vandens drumzles, pasižymi vandens skaidrinimo poveikiu.

Plačiau...

 
Dezinfekcija be chloro

Baseinų chemija skirta nuolatinei ir šokinei dezinfekcijai aktyvaus deguonies ir kitų bechlorių chemikalų pagrindu. Aktyvus deguonis – tai švelni alternatyva chlorui. Jis skaidrina vandenį, nedirgina odos bei plaukų.

Plačiau...

 
Vandens skaidrinimas

Baseino chemija- vandens skaidrinimui. Smėlio filtras gali sulaikyti tik atitinkamo dydžio daleles. Mažesnes daleles gali būti filtruojamos tik papildomomis-flokuliacijos- priemonėmis. Jos padeda smėlio filtrams pašalinti netgi smulkiausius teršalus.

Plačiau...

 
Universalios priemonės

Baseinų chemija skirta visapusiškai baseino priežiūrai.

Tai lėto tirpimo stabilizuoto chloro multitablėtės skirtos: - dezinfekcijai, - dumblių naikinimui, -vandens skaidrinimui, -filtravimo pagerinimui,-chloro stabilizacijai.

Plačiau...

 
Paruošimas žiemai
   

Neparuošus vandens žiemai, dėl kalkių nuosėdų bei dumblių poveikio baseinas tampa nešvarus. Pavasarį tokį baseiną sunku išvalyti, todėl įdėjus priemonės baseino paruošimas žiemai tampa nesudėtingas ir pavasarį baseinas bus lengvai išvalomas.

 

 
Dezinfekcija chloru

Baseinų chemikalai skirti nuolatinei ir šokinei dezinfekcijai su chloru. Chloras naikina bakterijas, patikimai šalina nefiltruojamus organinius teršalus.

Plačiau...

 
pH balansas

Baseinų chemikalai skirti pH lygio reguliavimui. Ideali baseino vandens pH pusiausvyra turi būti – tarp 7,0-7,4. Tinkamas pH balansas užtikrina tinkamą baseino priežiūros priemonių veikimą ir gerą baseine besimaudančių žmonių savijautą.

Plačiau...

 
Baseinų valymas

Baseinų chemikalai skirti baseino valymui. Priemonių yra skirtų tiek tuščiam baseino valymui, tiek pilnam baseinui.

Plačiau...

 
Testavimo priemonės

Grupė testavimo priemonių skirtų rankiniu ir automatiniu būdu nustatyti vandens parametrus.


 
Spa vonių chemija
   

Vandens priežiūros priemonės skirtos balanso, švaros, profilaktikos, korekcijos sureguliavimui ir palaikymui SPA vonioms.