Fontanų kompozicijos
Lauko ir vidaus fontanų kompozicijos, projektavimas, įrengimas, įranga, dekoratyviniai fontanai B serijos fontanų kompozicijos sudarytos iš pagrindinio purkštuko, šios serijos fontanai gaminami be purkštukų žiedų ir yra skirti nedideliems fontanams.
Lauko ir vidaus fontanų kompozicijos, projektavimas, įrengimas, įranga, dekoratyviniai fontanai C serijos fontanus sudaro didesnė nuo 1 iki 6 fontano purkštukų žiedų sistema. Pagrindinė šios serijos fontanų savybė yra tai, kad išorinis purkštukų žiedas vandenį purškia į išorinę pusę. C serijos fontanai skirti vidutinio ir didelio dydžio baseinams.

Plačiau...

Plačiau...

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai D serija sudaro nuo 1 iki 6 purkštukų žiedų, pagrindinė savybė yra tai, kad išorinio žiedo purkštukai vandenį purškia į vidinę žiedo pusę.D serijos fontanai skirti mažiems ir dideliems baseinams
Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai Galaxy purkštuką sudaro daug mažesnių purkštukų sujungtų į vieną sferą, kuri suformuoją apskritimą. Per purkštukus trykštantis vanduo ore suformuoja daug mažyčių lašelių kurie kaip deimantai spindi dieną ir naktį. Galaxy fontanų kompozicijos tinka labai vejuotoms aikštėms, nes vėjas neiškreipia fontanų srovės.

Plačiau...

 

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai, dekoratyviniai fontanai Šie fontanai yra skirti dekoratyviniams tvenkiniams ir mažiems baseinams. Dekoratyvinių fontanų komplektai pilnai paruošti naudoti yra visi būtini komponentai: purkštukas, šviestuvai, cirkuliacinis siurblys. Didelis purkštukų pasirinkimas.
Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga, dekoratyviniai fontanai

Stiklo pluošto dekoratyvinių fontanų kompozicijos yra pilnai paruoštos naudojimui, lengvai sumontuojamos ir išmontuojamos. Komplektą sudaro stiklo pluošto rezervuaras vandeniui, povandeniniai šviestuvai, purkštukai, vandens siurblys.
Šio modelio fontanus galite įsirengti patys. Papildomai sumontuojamas elektros įvadas ir transformatoriai šviestuvams.

 

Plačiau...

 
Plaukiojantys fontanai
Plaukiojantys fontanai Fontana, projektavimas, priežiūra, įrengimas, įranga, plaukiojančių fontanų

FONTANA plaukiojantys fontanai sukurti nedideliems tvenkiniams, ežerams, baseinam. Tokio tipo plaukiojantys fontanai dažnai naudojami įvairių vakarėlių ir renginių metu.

Grakščios, harmoningai apšviestos plaukiojančio fontano vandens srovės papuoš jūsų kraštovaizdį ir suteiks jam papildomo jaukumo.

Plaukiojantys fontanai Titan, projektavimas, priežiūra, įrengimas, įranga, plaukiojančių fontanų

MASTER plaukiojantys fontanai naudojami didelių atvirų plotų paruošimui, tokių kaip golfo aikštynai, mieste tekančios upės, ežerai ir tvenkiniai.

Kylančios aukštyn, masyvios, gražiai apšviestos plaukiojančio fontano vandens srovės, netik papuoš jūsų kraštovaizdį, suteik jam didingumo, bet ir prisotins vandenį deguonimi.

Plačiau...

Plačiau...

 
Dekoratyviniai kriokliai
Natūralaus dizaino kriokliai
Architektūriniai kriokliai
Dekoratyvinių krioklių, upelių, kaskadų projektavimas, montavimas, įranga, įrengimas, priežiūra

Natūralaus dizaino dekoratyviniai kriokliai ypač populiarūs tose vietose kur reikalingas iš natūralaus gamtos kraštovaizdžio neišsiskiriantis, tekantis vanduo. Dažniausia įrengiami parkuose, soduose, sodybose, alpinariumuose.

Dekoratyvinių krioklių, upelių, kaskadų projektavimas, montavimas, įranga, įrengimas, priežiūra

Architektūriniai kriokliai naudojami miestų ir parkų papuošimui, gana dažnai įrengiami ir vidaus patalpose, biuruose ir prekybos centruose. Tai puikiai atrodantys natūralios gamtos kūriniai urbanistinėje aplinkoje.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>