Композиции фонтанов
Lauko ir vidaus fontanų kompozicijos, projektavimas, įrengimas, įranga, dekoratyviniai fontanai B serijos fontanų kompozicijos sudarytos iš pagrindinio purkštuko, šios serijos fontanai gaminami be purkštukų žiedų ir yra skirti nedideliems fontanams.
Lauko ir vidaus fontanų kompozicijos, projektavimas, įrengimas, įranga, dekoratyviniai fontanai C serijos fontanus sudaro didesnė nuo 1 iki 6 fontano purkštukų žiedų sistema. Pagrindinė šios serijos fontanų savybė yra tai, kad išorinis purkštukų žiedas vandenį purškia į išorinę pusę. C serijos fontanai skirti vidutinio ir didelio dydžio baseinams.

Больше...

Больше...

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai D serija sudaro nuo 1 iki 6 purkštukų žiedų, pagrindinė savybė yra tai, kad išorinio žiedo purkštukai vandenį purškia į vidinę žiedo pusę.D serijos fontanai skirti mažiems ir dideliems baseinams
Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai Galaxy purkštuką sudaro daug mažesnių purkštukų sujungtų į vieną sferą, kuri suformuoją apskritimą. Per purkštukus trykštantis vanduo ore suformuoja daug mažyčių lašelių kurie kaip deimantai spindi dieną ir naktį. Galaxy fontanų kompozicijos tinka labai vejuotoms aikštėms, nes vėjas neiškreipia fontanų srovės.

Больше...

 

Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga,fontanai, dekoratyviniai fontanai Šie fontanai yra skirti dekoratyviniams tvenkiniams ir mažiems baseinams. Dekoratyvinių fontanų komplektai pilnai paruošti naudoti yra visi būtini komponentai: purkštukas, šviestuvai, cirkuliacinis siurblys. Didelis purkštukų pasirinkimas.
Lauko ir vidaus fontanų įrengimas, projektavimas, priežiūra, fontanų įranga, dekoratyviniai fontanai

Stiklo pluošto dekoratyvinių fontanų kompozicijos yra pilnai paruoštos naudojimui, lengvai sumontuojamos ir išmontuojamos. Komplektą sudaro stiklo pluošto rezervuaras vandeniui, povandeniniai šviestuvai, purkštukai, vandens siurblys.
Šio modelio fontanus galite įsirengti patys. Papildomai sumontuojamas elektros įvadas ir transformatoriai šviestuvams.

 

Больше...